Onko vielä kestävä?

Onko vielä kilometrejä edessä 297.000 ajetulla 1.9 turbodiisseli 406 pösöllä.Kiinostaisi mitä kannattas katsoa,esim turbo.mitä kuluttaa kaupunki/maantieajossa.Jääkö jalkoihin.
2656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

noilla ajanu päälle 400tkm,eiköhän tollakin vielä pääse.

Äänestä

Minulla oli 320 tuht. ajettu 406 2.0 v.m 1996.
Ei mitää vikaa koneessa ja eikä tarvinnut öljynvaihdon väleissä lisätä edes koneeseen öljyä.Diesel on tuolaisessa kilometrimäärällä vasta hyvin sisään-ajettu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


make kirjoitti:

Onko vielä kilometrejä edessä 297.000 ajetulla 1.9 turbodiisseli 406 pösöllä.Kiinostaisi mitä kannattas katsoa,esim turbo.mitä kuluttaa kaupunki/maantieajossa.Jääkö jalkoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu