eli ois 325i vm92 4d myynnissä. väriltään graf.harmaa ja varusteita ois abs.ilmastointi.nahkapenkit.s-lasit ja peilit lohkolämmitin. fondmetal 15tuumaset joilla hakkapeliitta 2 185/65 ja bemun omat 17tuumaset joilla 215/45 renkaat kunnoltaan 95%. ja ml110000.auto on ikäänsä ja ml lukemaansa vastaavassa kunnossa eli pieniä naarmuja yms. mutta ei mitään isompaa. ja hintaa ois 12700euroo ja tää on siis suomen kilvissä ja kaikki verot ok.jos oikeeta kiinnostusta herää niin ilmottelen sit puh.numeroo
myydään 325i e36 4d
juissi
111481
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Liki 13 te 11-vuotiaasta bemmusta, just joo...pudota se hintapyynti realistiselle tasolle eli noin 8500-9000 euroon niin luulen että kaupp vois onnistua. KUKAAN ei TODELLISUUDESSA pyytämääasi hintaa maksa, ei edes lähellekään. Korkeintaan vaihdoss autoliikkeessä uuteen 50 te arvoiseen peliin voisit lähelle saada, muuten et. Sorry.
Mksi et et itse aja sillä autolla? Miksi se pitää myydä pois? Onko se oiekasti muutaman tonnin halvempi?
Mksi et et itse aja sillä autolla? Miksi se pitää myydä pois? Onko se oiekasti muutaman tonnin halvempi?
Mksi et et itse aja sillä autolla? Miksi se pitää myydä pois? Onko se oiekasti muutaman tonnin halvempi?
...sun tiedoilla, [email protected]
..missäs päin maailmaa auto on??
auto kuopiossa laitan mailia ja vaikka kuvankin kunhan palaan lomalta eli ens viikon keskiviikkona jos ei sulla niin kiire oo..?
Ei tässä missään häränselässä olla :)
Pistäppä puhelinnumerosi tänne, auto kiinnostaa! Mitä tuota saksasta hakemaan jos tuolla hinnalla myyt!
laitappa pikaisesti puhelinnumero osoitteeseen [email protected]
Soitan sulle niin neuvotellaan kaupasta.
Kukaan ei myy tuohon hintaan noin vähän ajettua 325i e36 mallia ja vielä nahkasisustalla ja 17" vanteilla. Saksassa tuollaiset maksaa järjestään ~5000 euroa ja veroahan tuollaisesta menee se 5500-6500e. Siihen päälle vielä tuontikulut ja katsastus ja käyttömaksu. Ollaankin summassa jossa myyjä myy autoa.
Pistäppä se puhelinnumero mistä sut saa kiinni niin tulen ostamaan se pois.