...ennakkotiedoissa väläyteltiin, mutta kenen naisten kesken tällaista kitkaa oli, vai oliko ensinkään? Kertokaapa ohjelman nähneet.
Pahus jäi jakso väliin. Kolmiodraamaa...
kaupunkijussi
5159918
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 51
Vanhimmat
Anssi sai pesää
Olitko varpaita pitämässä kiinni. Ohjelma ollut ihan kiva, mutta kyllä se eukko pitäis muuten saada. Mehiläis-jussi aivan idioooooooooooootti mutakasoineen.
Tuli vaan mieleen, että koskahan suomalainen virkamies keksii nostaa syytteen parituksesta.
Sitähän nää ohjelmat on?
Nykytyyliin voisi aikuisviihteenkin samantien ristiä uudestaan hedelmöityshoidoiksi.
Maalaispoikana tulee näistä ohjelmista vaan mieleen aina reissut, ku vietiin sikaa karjulle.
Pätkän voi kattoa mtv:n netti-tv:stä (maksullinen).
sieltä voi katsoa
mtv3:n nettisivuilta voi kattoo kaikki maajussille morsian osat.
Ohjelmassa vihjattiin aikuisviihteen alkaneen, muuta ihmeellistä ei kait ole tapahtunut vielä.
Maajussille morsian ohjelman päätyttyä tulee seuraavat spin-off sarjat:
- Maajussille morsian hardcore (K18)
- Hunajainen parisuhdekurssi
- "Kuinka rahastat julkisuudellasi iltapäivä lehdissä" kurssi, opastajana maajussit
- Kaupunki Bimbolle sulhanen sarja
- Naapurin narttukissalle kolli kevääksi sarja
'Noora menee naimisiin' meni jo, tosin Noorallepa ei kelvanneetkaan sulhasehdokkaat eikä Noora sitten mennytkään naimisiin. Ko. sarja kuitenkin näytettiin.
> - Maajussille morsian hardcore (K18)
Me keksittiin töissä tälle parempi nimi:
- Vakoa kyntömiehelle
kyllä kaikkea vitun kungfu paskaa ja itämaista itsetuholajeja näytetään, mutta miksei vähä erotiikkaa ja vaikka ihan kunnolla hardcorena.. mitä pahaa siinä on ? Tuskin kukaan ainakaan sen takia alkaa potkia öisin kaduilla muita ohikulkijoita ?
Jos ne on sänkyyn menny niin ompas se nyt jotaki erityistä.
Onhan se nyt mukavaa jos ne on päässy naimaan,ties kuinka puutteessa ovat raasut olleet!
Ei saa olla kateellinen.
On se seksi naisen kanssa ainakin minulle erikoista, eipä ole tänä vuonna vielä irronnut.
..kunniaksi vaimolta sitä pesää,eikä vaimoa kivistänyt,eikä kolottanut mistään ja päätä ei särkenyt!
Oli se ansaittu lahja taas tänä vuonna.
Katsotaan taas Jouluna.
Pesällä ne meitä hallitsee kotona.
Pitää käydä taas matkalla Tallinnaan,ennen Joulua pesillä..
Niin se on kummasti vähentynyt toi saantipuoli mullakin. Onkohan tällä vuosituhannella montakaan kertaa....hahh...hah. Mitä nyt joskus Jouluna.
Kyllä sen vaimonkin pitäis älytä,että kalliiks tulee matkat saantireissuille. Päänsärkyä-ja muitakin kolotuksia keksitään.
Mutta omathan on asiansa.
paras lääke päänsärkyyn tieteellisten tutkimusten mukaan on juuri SE suppo. Varsinkin jos kärsit migreenistä , voi rakastelu oikeaan aikaan ajoitettuna poistaa migreenin. Kannattaa ainakin kokeilla, sivuvaikutukset ovat varmasti mukavat...
Ainakaan vaimo ei rakasta eikä ole ikinä rakastanutkaan jos tilanne on tuollainen. On fiksujakin naisia maailmassa !
En usko ennen kuin näen
Joo - samaa mieltä.
ihanaa,ihanaa!vittu ku kiinnostaa menikö se pökkiin sitä muijaa vai ei on teilläki kiinostuksen aiheet.taidatte olla puutteessa eläviä possuja kaikki ällöö.
...uskallatko itse pestä sen,vai onko se ällöä?
Onko sinulla omaa pesäpallomailaa edes käytössäsi?
Onko se ällöä,kun ei ole?
Vaikuttaa ettet ole nainut aikoihin, kun on pinna noin kireellä!Tyydytä sitten edes itse itsesi niin ei kiukuta noin paljon.
Opi Miia elämään, niin ettei tarvitse heti käydä kiinteän päälle , varsinkaan nuorta kaveria "opettamaan"
voi kuule mulla on ollu ukko jo 18.vuotta ja pökkia saan niin paljon ku sielu sietää ei ole tarvinnu puutteessa elää.aina on melaa tullu mekkoon,kun oon halunnu.
Joku haluaa vaan tietää mitä jossain "tosi tv"sarjassa on tapahtunut niin heti alkaa tulla ihme viestejä. Eiköhän oman tai toisten seksielämän ruotimiselle löydy ihan oma palstansa.
Olisko liikaa pyydetty että täällä kerrankin pysyttäisiin asiassa vai eikö siihen ihmiset pysty nykyisin enää millään..?
Kummaa touhua, miettikää edes vähän mikä on asiasisältönä kyseisessä keskustelussa...
-Sini turusta-
toi miia on aika tuulella käyvä ja puhuu mitä sylki suuhun tuo
Kehui kuinka tossuttaa Anssia ! Kylläpä poikarukka paskaan polokassee, jos tuosta ottaa emännän (?).
Taisipa sähkömies laittaa töpselin rasiaan, otaksun.
Vai oliko niin, että Miia testasi Anssin, ennen kuin ryhtyi sn pitemmälle miettimään tilalle asettumista...
kiviäkin kiinostaa. ketkähän ääliöt sitäkin ohjelma jaksaa kattoo
KUIN BB:TÄ..ELI VAGINA KÄTEEN..UUNO!!
Älä muuta virka ! Jotkut naiset puhuvat järkevästi, mutta osa puhuu typerästi ja nauraa räkättää, niinku, niinku liikaa, ja sopimattomissa kohdissa.Antaa ko ohjelma tosiaan mitään; no maaseutua sinänsä on mukava seurata. Olen katsellut tasan kaksi jaksoa ko.ohjelmaa.
Siis härregyyd! Kaksi parikymppistä kävi panemassa. TE ette varmaan koskaan ole harrastaneet seksiä parisuhteiden alussa? Iik, järkyttävää!!!!
eikö tässä ohjelmassa ollut tarkoitus tutustua toisiin??eikä heti nussia rynkyttää ku valvova silmä välttää.
Menettää poikuus!!!
kun ykkösessä oli sytytyslanka
On ruvennut jo ärsyttämään, kun iltapäivälehtien lööpeistä joutuu joka päivä lukemaan jostain ihmeen maajussista? Mikä ihme tämä maajussi oikein on? Onko kyse taas jostain hölmöstä televisio-ohjelmasta? Haluaisin päästä eroon koko maajussista.
Näitä kavereita on uskomattoman paljo jotka eivät muka tiedä telkkuohjelmista mitään...ja seiska lehtikin on ihan vieras. Jos on tollo, niin tuolla konstilla vain tollommaksi leimautuu. Mitä sitä salaamaan, ihminen on utelias ja kateellinen nyt ja aina - joka sitä kiistää niin voi reppanaa.
Jos olette yksinäisiä ja isäntää vailla, niin oma ohjelma pystyyn. Tulijoita isäntäehdokkaista ei kyllä puuttuisi.
mielin määrin. Hakuseen vain.
Se on tietenkin kohta alkava TV-nelosen ohjelma
"Maamiinalle sulhanen!"
On se vaan ihmeellistä et ihmistä kiinnostaa seksiasiat; kuka saa, keneltä ja mitä saa.
Jos tuollaisia pitää täällä pohtia niin hukkaa paljon ajastaan.
Kolmiodraamaa, pahus nyt kun jäi jakso väliin. Ketä edes kiinnostaa? Unohdin tietysti ihmisen luonteenpiirteen: uteliaisuus. Mutta rajansa kaikella.
Ota viihtene kannalta vaan.
Miksei tämä sarja saisi kiinnostaa siinä missä muutkin, vai onko sepitteellisten satusarjojen katsominen jotenkin parempaa?
Aikä vähiin jää telkkarista katsottava, jos ohjelmistossa pitäisi olla pelkkää asiaohjelmaa.
...oli eilen kemijärven jäähallilla paikallisen jätkäporukan kanssa... Oiskohan sittenkin kuihtunu rakkaus maajussiin??
vähän miesmäiseltä naiselta.
Arvakkaa, mikä on Hannan sotilasarvo?
oliskohan peräti kersantti
kuka ehtii laittaa ekaks juutuubiin ?
Voe vattu! Kuka urpo jaksaa seuraa tollasta lapsellista shittishaissee,ostakee oma elämä.
Iltalehden etusivukin pitää varaa jollekki vitun teinijusseille..aaaaaaargh miten voi kiinostaa?!! haloo!! oks valoo!!
No tuleepa taas lisää näitä "julkkiksia" eli turhanpäiväsiä linssiluteita,joita täs maassa kyllä riittää!!!
Anssi oli mun kaa samas joukkuees intissä, vittu se oli juntti jätkä ja tyhmää läppää tulee!!!