vain lukumuodossa
himmeekatse
5156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tuonhan nyt tietää melkein jokainen.
Eihän kommunistit usko järkipuhetta.Jos he olisivat uskoneet järjelliseen informaatioon,he tuskin olisivat utopioissa eläviä punikkeja,yhteiskunnan syöpäläisiä.
Kommunismi elää utopioissa,tyhmää ja vähäosaista kansanosaa kiihottamalla ja agitoimalla on saatu 0,7856 % juuri tällä hetkellä jalkeilla olevista äänestäjistä liikeelle kannattamaan tätä tuhoontuomittua aatetta.
täähän on jo neljä vuotta vanhaa juttua ja tämän jo jokainen arvas jo sotatalvena, mutta se päinvastanen teesi on vielä näyttämättä. Taitaa se hupeli kummitella kallen ja himmeekatseen meileissä vielä pitkää.
Talvisota on kipeä piikki komunismin lihassa.
Näyttäi olevan sillail somasti, ettei nykykomukat tunne näitä asioita jotka on seniori komukoille selevä kö pläkki.
Sillä on hyvä ärsyttää heittiä.
esittäisit seniori ja juniori komukoille