Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

V*tun veikkaus!

Aika moni olis pelannu Puhua singlenä jos se olis ollu singlekohteena. Mäkin olisin pelannu, mutta ku pitää olla niin kyrvänimijöitä siellä veikkauksen johdossa niin pistetään vaan paskat ottelut singleiks. VITTU
1267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaveriks, kun ei voinut pelata singlenä.
Laitoin vaa 10 euron panoksen, mutta Josen voitolla tulee 110 euroa. Vois laittaa suojavetoa kehiin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


adasda kirjoitti:

Aika moni olis pelannu Puhua singlenä jos se olis ollu singlekohteena. Mäkin olisin pelannu, mutta ku pitää olla niin kyrvänimijöitä siellä veikkauksen johdossa niin pistetään vaan paskat ottelut singleiks. VITTU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu