Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

seksi riippuvainen

seksi riippuvainen ei pysty olemaan ilman seksiä.miten tämmöisissä tapauksissa kun vaimo ottaa eron.eihän seksi riippuainen ole mahtanut mitään.vaikka kuin haluais säilyttää liiton.eikö sellaisen pitäisi saada hoitoa.terapiaa ja jos terapia ei auta.niin sitten vasta tulisi ero.hoitoon vaan,mitä mieltä
0834
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


luetaan sairaudeksi kirjoitti:

seksi riippuvainen ei pysty olemaan ilman seksiä.miten tämmöisissä tapauksissa kun vaimo ottaa eron.eihän seksi riippuainen ole mahtanut mitään.vaikka kuin haluais säilyttää liiton.eikö sellaisen pitäisi saada hoitoa.terapiaa ja jos terapia ei auta.niin sitten vasta tulisi ero.hoitoon vaan,mitä mieltä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu