Tällä palstalla jauhetaan...

Tällä palstalla keskustelu pyörii niin kuin äärioikeistolainen pieru Turun-Ollin housuissa.
Eikö järkikeskustelulle ole persujen palstalla enää mitään sijaa?
3130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole,niin kauan Ari Kähärä on puolueessa.

Äänestä
  • syöpä ja alhaisimmat henkilöt. pelkkiä kateellisia ,vastuuttomia luusereita joita kiinnostaa toisten menestys, että pääsee itkemään omaa surkeuttaan. juu kyllä kansa tietää ja siksi ei äänestäkkään persuja ainakaan niin kauan kuin tuota vennamolaista potaskaa tyrkytetään.

    Äänestä

Millä Suoli24 palstalla on järkipuheita?
Silkkaa sontaa kaikilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


P. S. Veikko kirjoitti:

Tällä palstalla keskustelu pyörii niin kuin äärioikeistolainen pieru Turun-Ollin housuissa.
Eikö järkikeskustelulle ole persujen palstalla enää mitään sijaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu