Kävin tuossa aamuseltaan Helsingin verotoimistossa (Vantaan Myyrmäessä) katsomassa mitä mr. leipäläpi tienaa.
Helsingistä löytyi vain yksi Ari Kähärä. vuositulot 28 771 egee - aikalailla tasan.
Marika Kähärä- Zeikki Jyudi tienas 10 donaa -ja jotakin satkuja päälle.
Verotettavaa varallisuutta ei löytynyt.
Mitenhän muuttuisivat tulotiedot,jos kekkuli joutuisi peruspäivärahalle?
Eipä kannattaisi elvistellä, koska sekin voi olla edessäsi...kerroin muutoin samalla oletetuista sivutuloistasi..palailevat kuulemma jossakin muodossa.
Hyvää joulunalkua ja kovia mätkyjä toivoopi:Yks vittuuntunut ex äänestäjä.
Helsingistä löytyi vain yksi Ari Kähärä. vuositulot 28 771 egee - aikalailla tasan.
Marika Kähärä- Zeikki Jyudi tienas 10 donaa -ja jotakin satkuja päälle.
Verotettavaa varallisuutta ei löytynyt.
Mitenhän muuttuisivat tulotiedot,jos kekkuli joutuisi peruspäivärahalle?
Eipä kannattaisi elvistellä, koska sekin voi olla edessäsi...kerroin muutoin samalla oletetuista sivutuloistasi..palailevat kuulemma jossakin muodossa.
Hyvää joulunalkua ja kovia mätkyjä toivoopi:Yks vittuuntunut ex äänestäjä.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Eiköhän Hesan koplalta tule Kädelle sivutuloja. Pimeinä tosin. Näin sitä rapparirahaa jaellaan "poliittisiin tarkoituksiin".
Helsingissä on 3 saman nimistä, ja KÄDEN tulot alkaa isommalla numerolla! KÄDE ei joudu perusrahalle, sillä sen verran aina työtä löytyy mitä tehdä, ja jos ei kiinnosta tehdä niin kuluttaa entisiä.
Sen verran maksetaan verojakin, että tuollaiset joutilaat kyselijätkin pystyy aikaansa tappamaan.
Sivutuloistakin menee melkei 60% joten hyvin menee!
taas patatiski-duunia.Vieläkö lasinloput saa dokaa työetuna? SIVUTULOA.
Mitäs muita hommeleita hääräilet?
Olisitkos ollut treen ternimaitobusineksessakin?
Taidatkin tarkoittaa puhujamatkoja maakuntaan, missä käyt mollaamassa eri alojen ammattimiehiä??
Laulajilla on melkoiset rosentit sivutuloissa, mutta me muut ...
Kaveris muuten kaivellaan Imatralta esille ja kysellään kivoja.
Pannaankin paikka hakusaartoon.
Eikä kysytä AKT:n alaisia luusereita tukitoimiin...
Katsoitko mitä Ahmad Kähärä ansaitsi.Taitaa käydä Arskan jääkaapilla.
kuka antoi verotiedot? meinaa ei ois saanu antaa tietoja. verotoimistosta et saa muuta kuin omat tietosi, et edes puolisosi tietoja. näin on näreet. ja yksi ja sama hailee mitä käde tienaa, mutta bussikuskina käden liksa voi olla n. 2400 euroa kuussa eli noin 30 000 vuodessa
Ovat täysin yleisön luettavissa.
Mapeille on oma nurkkauksensa vastaanottotiskin oikealla puolella.
Toiset olivat sinisiä ja toiset keltaisia.
Joka vuosihan ne ovat siellä olleet.
Käy Myyrmäessä lueskelemassa.
Kyllähän massabigboss joka haukkaa työttömiä ja köyhiä tällaiset lailliset tarkastustoimenpiteet kestää.
Ahmed on epäpoliittinen henkilö, joten en katsonut, mutta slicellähän pärjää.
juupa joo, taitavat olla sittenkin julkisia. muutama vuosi sitten minulta vaadittiin valtakirjaa. kaiketi siksi, että veroluettelot eivät olleet vielä valmistuneet
No nythä mie sange hämmästyin! Kuka hitto se Marika Kähärä-Zeikki Jyudi on? alku ol sama mut loppu päin sulttaanin pyllyä . Vai kehtaako joku kehveli kähvelöidä jo nimenki! Oi aikoja, oi tapoja.
Tuolla nimellä ei taida meikäläisen verotietoja löytää, ja Ahmad Kähärää tuskin onkaan (en ole tarkistellut miltään sivuilta mutta rohkenen epäillä). Mut tsemppiä vaan kun noin kiinnostaa. Kyllä se sossu sinun pillerirahasi antaa, ole rauhassa.
Olisikohan samaa klaania.Ainaskin ukko perusteli aikanansa haaremia.
Jäteölykin kävi kaupaksi- Karpostakin tuttu Heppu-
nilisijän heikki olkii sav-oilian piällikkö ja sillä meriitillä ei piäse käden sukuun. Pittee olla talot ja tavarat mitä esittöö. Luulekko jotta mikkee luuser kaippari jalakojaa kynnykse yl sais laittoo.
hyvä kokki on . Näyttäis isäntäkin olevan jonkinsortin kulinaristi.