Paljatus;Sillanpää on homo...

Sillanpää on homo sapiens
71331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jumalauta!Ihan tosi???

Äänestä

JOS TARKOITAT JARI SILLANPÄÄTÄ NIIN EI PIDÄ PAIKKAANSA KUN OLEN HÄNEN VAIMONSA. JA NYT RIITTÄÄ PUHEET SIITÄ ASIASTA

Äänestä
  • Siis ei ole Homo Sapiens/ihminen,mikäs se on ,oranki..

    Äänestä

  • Muistathan että Internetissä kuka tahansa voi esiintyä kenenä tahansa. Älä siis usko kaikkea mitä foorumeilta luet.

    Äänestä

  • samalla laivalla kirjoitti:

    Muistathan että Internetissä kuka tahansa voi esiintyä kenenä tahansa. Älä siis usko kaikkea mitä foorumeilta luet.

    Muistattehan että internetissä kuka tahansa voi esiintyä esiintyneensä vaikka laivalla. Joten älkää siis uskoko kaikkea mitä foorumeilta luette.

    Äänestä

JOS TARKOITAT JARI SILLANPÄÄTÄ NIIN EI PIDÄ PAIKKAANSA KUN OLEN HÄNEN VAIMONSA. JA NYT RIITTÄÄ PUHEET SIITÄ ASIASTA

Äänestä
  • Olipa yllätys.Varmaan kukaan ei tienny!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paljastaja kirjoitti:

Sillanpää on homo sapiens

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu