onko muilla sama ongelma?
Päivityksiä ei näy
vieläkäänn
131031
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mikä käyttis sinulla on?
Jos on Xp asenna täältä IE7 versio niin siihen saat myös päivityksiä windows updatesta.
http://www.microsoft.com/finland/windows/ie/downloads/default.mspx
Mutta ei vain ole vielä näkynyt.
Asenna IE7 selain joka on täysin sama joka tulee aikanaan kaikille XP käyttäjille windows updaten kautta.
http://www.microsoft.com/finland/windows/ie/downloads/default.mspx
sitten asentaa, vaikka Exploreria en enää käytäkkään. Itseasiassa olen asentanut sen palomuurista pannaan.
tarkistaa onko ohjelma aito, eihän tuota uskalla asentaa. Itsellä kun on lisenssiversio, vai miten se kysyy sen aitouden?
Totta hitossa uskallat asentaa, jos käyttiksesi on laiton se vain ilmoittaa ettet pysty asentamaan laittomaan käyttikseesi, jos on laillinen versio asennus sujuu tarkistuksen jälkeen ongelmitta.
että menee tilttiin koko kone?
Ei mene kone tilttiin, laittomaan se ei edes ala asentamaan, lailliseen asentuu ongelmitta.
sitten tähän koneeseen enää. avaimet my ass.
Muuten mukava, mutta sotkee koko koneen. Se silleen ihanasti lakkauttaa tietsikan toiminnan. Eli ihan perseestä koko päivitys. Tommosta paskaa se M-soft ihmisille pokkana tarjoaa. Välttäkää. Säästytte ongelmilta. Ja kylläpä taas kaiken maailman madot saanet voiton m-softin tuotteista. Tuntuu, että m-softipohjainen nettailu tiensä päässä. Systeemi on yhtä ihana kuin Bushin pää. Läpimätä vakoilusofta.
Tilttaa ja kone sekaisin. Se nussii turva-ohjelmat pois ja sitten sun konees onkin valmis uusiin tehtäviin. Paskapostin lähettämiseen. Älkää helvetissä tunkeko tuota paskaa koneeseenne. Mulla tilttas ja se nussi securet helvettiin. Eli ohjelma on läpimätä.
Se vaihtaa määrittelemäsi aloitussivun ja muuttaa koko koneen arkkitehtuurin. Ja sitten estää koneen käytön. Pidätkö semmosesta? Meni kaksi tuntia kuin sain paskakasan vittuun koneeltani ja taas toimimaan.
Päivitysten haku voi kestää muutaman päivän.
Voit hakea ne yksitellenkin.
Täältä:
http://www.microsoft.com/downloads/search.aspx?displaylang=fi
Kb 920213
922760
923789
924270
923980
928088 (ei löytynyt)