Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

puristus

Hei kysyisin sitä vain kun joskus annan poikaystävälleni käsihoitoa niin tykkäävätkö he että kyrävstä ottaa tiukan otteen mutta ei liian että sattuu vaiko sellanen rento ote ?
52177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

otet

Äänestä
  • Eli siis missä olen oikeassa.? eli kumpi teidän miesten mieleen on. tiukka ote vain rennosti?

    Äänestä

  • frgeeoee kirjoitti:

    Eli siis missä olen oikeassa.? eli kumpi teidän miesten mieleen on. tiukka ote vain rennosti?

    ja tietenkin purista sitä,antaa tunteen kuin olisi pimpissä.Ja samalla vetoja aivan kuin toinen sitä työntelisi pillussa edestakaisin,uuuuuuuuuups tekee hyvää kun vetää ja puristaa.

    Äänestä

Kunnon reilulla, tiukalla otteella kyrvänvarresta kiinni. Kuin otat esim. (hiihto) sauvasta. Ei mitään tyttömäistä peukalo, etusormi, keskisormi otetta.

Äänestä

Mä tykkään ainaki siitä,kun muija imee mua ja sitte välillä se puristaa tosi lujaa peukalo etusormi kalun tyvenympärillä! Siis vain kaks sormee tyven ympärillä ja kova puristus samalla ku imet! AI LOVET!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fergo_O kirjoitti:

Hei kysyisin sitä vain kun joskus annan poikaystävälleni käsihoitoa niin tykkäävätkö he että kyrävstä ottaa tiukan otteen mutta ei liian että sattuu vaiko sellanen rento ote ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu