ettäkö

Tämä on tapa siirtää huomio pois Tanjasta?
3400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

katoa. Tanja tulee olemaan kevään vaaleissa kova luu, uudellamaalla. Kaikesta rummustuksesta ja loan heitosta huolimatta, (tai nimenomaan siitä) uskon Tanjan saavan kevään eduskuntavaaleissa murskavoiton. Ennustukseni on että yli kaksikymmentä tuhatta ääntä!

Jäämme mielenkiinnolla odottamaan!

Äänestä
  • Vanhat mummot ja kurttuiset ukot äänestävät pönttöä missukkaa vain "siksi kun se on niin nätti". Ei kouluttamaton kansa näe näiden kaikkien populististen prätkällä kurvailujen taakse.

    Kansa on ennenkin äänestänyt uskomattomia ääliöitä, miksei siis nytkin.

    Äänestä

  • J_Julistaja kirjoitti:

    Vanhat mummot ja kurttuiset ukot äänestävät pönttöä missukkaa vain "siksi kun se on niin nätti". Ei kouluttamaton kansa näe näiden kaikkien populististen prätkällä kurvailujen taakse.

    Kansa on ennenkin äänestänyt uskomattomia ääliöitä, miksei siis nytkin.

    moiiii suomes on koulupakko

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskotteko kirjoitti:

Tämä on tapa siirtää huomio pois Tanjasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu