Kuinka tärkeää seksisuhteessanne on suuseksi? Minulla mieheni kanssa menee yleensä niin että otan häneltä suihin melkein joka kerta kun harrastamme seksiä (eli n. 4-5 krt/vk) ja hän minulta vain noin kerran kuussa :(
Kuinka tärkeää
Namupalanen
244309
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
menee,vai viittiikö sun äijäs tehdä mitään makaa vaan kuin lahna ja odottaa et joku muu hoitaa homman
Meillä menee aivan tasapuolisesti... ei toki siten, että vain suuseksiä suuseksistä, mutta suhteellisen
tasapuolisesti. Minun tyttöystävä itse pitää suihinotosta niin paljon, että hän haluaa joka kerta(niin minäkin). Joskus nuolen häntä "epätavallisissa" paikoissa haluamatta itse lainkaan. Koetappa pyytää mieheltäsi vastaavaa ja katso miten hän reagoi:)
Toivoisin itsekkin tasapuolisuutta asiaan. Mieheni kyllä haluaa että otan häneltä suihin, mutta ei itse tykkää minua useinkaan nuolla, pääasiassa se tapahtuu silloin kun hän on nauttinut alkoholia. Suihinottoni häneltä on usein esileikkiä ja hän laukeaa vasta sisääni yhdynnässä :)
Oletko keskustellut asiasta miehesi kanssa? Oletko sanonut, että nautit nuolemisesta? Minua ainakin kiihottaa itseäni suunnattomasti naisen nautinto. Mikäli tyttöystävä minulta pyytää sitä... niin olen ihan kuumana heti:)
Pitäisi varmaan ottaa asia puheeksi... Olen kyllä joskus hieman vihjaissut, mutta en ole ihan suoraan sitä sanonut. Liekkö turhaa häveliäisyyttä?
Turhaa häveliäisyyttä... sano suoraan mistä pidät!
Itseasiassa vaikeaahan sitä on lukea toisen ajatuksia:) Tosin herkkänä sitä pitäisi myös olla "vihjauksillekin"....
Mikähän siinäkin on että sitä luulee toisen osaavan lukea ajatuksia, vaikka näin ei ole. Minusta vaan tuntuu että hän ei tykkää siitä ja en ole viitsinyt häntä painostaa.
...sinusta on "tuntunut":))) Joko juttelit asiasta?
En ole vielä jutellut, koska mies on pikkujouluissa ja minä yksin kotona :( Mutta varmaan huomenna onnistuis kun mies krapuloissaan haluaa kuitenkin seksiä... ;)
Miten meni...:)?
Hyvin meni, aamulla ukko haisi pahalle (=vanhalle viinalle) enkä olisi koskenut metrin kepilläkään, mutta illalla sitten meillä oli ihan kivaa... ;)
Hieno juttu! Jatka samaan malliin:))))
On se 69 vaan aika kiva asento :) Mites sulla meni viikonloppu, saitko? ;)
..en mutta tuossa muutaman tunnin kuluttua:)
Ai että pääset päiväpanolle... :) Varmaan kivaa, suuseksiäkin? Itse tykkään kiireettömistä viikonloppuaamuista, kun herää siihen että mies alkaa hiplailemaan... ;)
Kyllä oikein "runsaasti" kaikkea seksiä... myös
suuseksiä: yhtäaikaa ja erikseen tasapuolisesti.
Erittäin kivaa... kiihottavaa... nautittavaa...:)))
Minäkin sain eilen... Oikein himoan sitä kun pääsen ottamaan suuhun peniksen, se kiihottaa kovasti minuakin... ;) Eikä tuo ole mieskään valittanut, vaan päinvastoin kehunut :)
....suuseksi oikein kiihottavaa... nytkin kiihotuin, kun ajattelin sitä:)
Oletko kokeillut/saanut kitalakiorgasmia? Siis... ylähampaden takana/kitalaessa on kohta, jota kielellä hellästi kiihottaessa... wooommm! Ei aina, mutta kannattaa kokeilla!
Me näemme siipan kanssa liian harvoin (50km väliä)... nyt kahden viikon mielikuvituksen "siveysvyö" molemmilla ja avain annettuna toiselle.
Eli masturbaatiokaan ei "mahdollista"... saapa nähdä mitä tapahtuu, kun seuraavan kerran nähdään!! Wroouuumm!:))))
sen pitääkin olla. Naiset ovat luotuja imemään, ja kova seisova kulli on mitä mainioin imettävä....puhdas, kova, pehmeä, kulumaton...ei maistu pahalle niinkuin naisten värkit...nehän ovat alituiseen saman härskiintyneen sillin hajuisia, ei sellaisia kukaan mies voi imutella.
No meillä tuo suuseksi on sitä "alkuruokaa" tai "välipalaa". Mieluusti annan miehelleni suuseksiä ja hän on aivan innoissaan seka hurmoksessa kun olen antanut sitä esimerkiski bussissa, elokuvateatterissa, kaverilla ollessamme yötä ym. julkisissa paikoissa koska se on ehkä pikkasen helpompaa kuin antaa minulle mutta hän yleensä palkistee minut ja kunnolla kun on mahdollisuus tai ollaan kotona :D Se on tärkeää ja piristävää suhteessamme.
Että suuseksi on asia josta toiset pitää ja toiset ei.Minä rakastan pillun kielettämistä,olen aina rakastanut.Eräs asiaan vaikuttava tekijä on varmaan se että minusta on ihana tehdä toiselle jotain ihanaa ja on kiihottavaa tuntea toisen reaktiot.Oletteko muuten kokeilleet 69:iä ,ehkä miehesikin innostuu jos kokeilee.
Kateeksi käy olen ollut 14 vuotta naimisissa saman naisen kanssa ja suuseksiä olen häneltä saannut n.14 minuuttia joo joo tosi on pepusta puhumattakaan häntä kyllä nuolen säntillisesti joka kerta ja hartaasti kyllä puhutttu on ja puhdas on mutta tekosyitä tuntuu löytyvän lähden kohta imettämään huorilla.
Otat siltä suihin ja sit vaik puraset ihan hiljaa tai muuta että sitä sattuu mutta ei mitää vakavaa ettei sentään lähe mun irti.. (aaauts!!!!)
sit se meinaa et voi vittu toi ei kyl mult enää ota..sano vaik et olit väsyny niin sit se meinaa et kai sen sit pitää nuolla ,ku et itte mukamas kykene!
Mies on naama haarovälissäni hyvinkin usein.
Se saattaa aloittaa sillä ja palata aiheeseen vielä jonkin ajan päästä :p Itse kanssa syön miestäni, yksinkertaisesta halusta tehdä niin. Tykkään sen kepistä. Ei kai se maailma siihen romahtaisi jos se vähenisi...kai :) Se kyllä tekee sen aivan taivaallisen hyvin...jep, ei tämmöstä pitäisi näin päivä..iltapäiväaikaan ajatella kun apua ei ole vielä saatavilla ;p