E30 1988 ajovaloupio

316 1988 e30 h1 polttimolla ja linssillä varustetun ajovalon ns. pelipinta pitäisi vaihtaa. Käsitykseni mukaan lampun saa purettu linssi, heijastinpintaan ja lasiin. Onko hankala juttu vaihtaa vai pitääkö viedä korjaamolle?
2189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

miksi luulet että sen nimi on umpio?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Linssimallinen kirjoitti:

316 1988 e30 h1 polttimolla ja linssillä varustetun ajovalon ns. pelipinta pitäisi vaihtaa. Käsitykseni mukaan lampun saa purettu linssi, heijastinpintaan ja lasiin. Onko hankala juttu vaihtaa vai pitääkö viedä korjaamolle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu