Mä olen ollu tällä palstalla varmaan ½ vuotta sitten ja edelleen täällä jutut on ihan samat kun sillonkin!! Miten te jaksatte jauhaa päivästä toiseen samoja juttuja? Luulis kyllästyttävän tai vaihtakaa haukkumakohteeksenne välillä joku muu kun move, amway tai s2e vai mikä se oli...
Nooh, katellaan vaikka vuoden päästä taas, niin tuun sit kattomaan, joko täällä on jotkut muut jutut! ;)
Nooh, katellaan vaikka vuoden päästä taas, niin tuun sit kattomaan, joko täällä on jotkut muut jutut! ;)
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kai tässä maailmassa ois muutakin jauhamista.
Jos oikein ymmärsin palsta on Verkostomarkkinointi pitäen sisällään siihen liittyvää.
Palstassa on hyvä puoli että sieltä saa puhutuimpia aiheita tästä touhusta niin hyvässä kuin pahassa.
Olen itse ollut vuosia myös poissa kuvioista ja mielenkiinnossa käväisin tällä palstalla ja huomasin samojen asioiden puhuttavan edelleen.
Minun mielestä palsta on hyvä,ja se antaa hyvän kuvan askarruttavista asioista.
Jos olette itse verkostomarkkinoinnin ammattailaisia varmaan monet aiheet tuntuvat pahalta,mutta täytyy muistaa ettei tämä ole mainostukseen tarkoitettu sivu.
Miten on ylipäätään mahdollista että verkostomarkkinointia käsittelevällä palstalla jutut ovat edelleen samat? Sehän kielii selkäesti alan taantumasta!
Kehottaisin huomauttamaan myös autopalstan kavereita heidän yksitoikkoisuudestaan, siellä on jo vuosia puhuttu vain AUTOISTA!
Anna mun kaik kest.
eli itse verkostomarkkinoinnista, vaan se mistä firmoista täällä jauhetaan. Eli kait on muitakin verkostofirmoja olemassa ja näistä tietyistä on näköjään edelleen sama juupas eipäs väittely menossa eikä todellakaan mitään rakentavaa keskustelua!
AINSTAIN!?
Saat varmaan ylimääräisiä fiboja päästessäsi kauhistelemaan meidän verkostokeskustelijoiden mädännäisyyttä.hyi MEITÄ.hyvä SINÄ!!!!
t.Make