Olen kirjoittanut tänne nicillä "mies savosta"..nyt täällä on ruvennut liikkumaan FEIKKAAJA joka kirjoittaa kaikkea hävytöntä mun nicillä!OLEN PÄÄTTÄNYT VAIHTAA NICCINI!JOTEN JOS TÄSTÄ ETEENPÄIN PALSTOILLE TULEE PASKAJUTTUJA NICILLÄ "mies savosta" NE EIVÄT OLE MINUN KIRJOITTAMIA..KIITOS KAIKILLE KETKÄ JAKSOITTE LUKEA JA HYVÄSTI!!T:mies savosta viimeisen kerran
TÄRKEÄ ILMOITUS KAIKILLE!!!
mies savosta
12571
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kirjoittaja tekee tekstissään turkulaisille tyypillisiä kielivirheitä! "Mies savosta" onkin siis turkulainen teinipoika. Tarkoitatko kenties nick? vai mikä ihme toi nic on? Jos "mies savosta" jatkossa kirjoittelee tänne, niin toivottavasti hän opettelee pisteiden käytön.
ja en oo turusta tollo!ms
tulit sitten vielä varmentamaan epäilyt :) sä käytät sitä paitsi samaa kieltä kun heguli. Olet myös heguli. ..ja kenties Seksi alueen "Jammu"?
Olet siis havainnut saman kuin minä!
sen on selvästi sama tyyppi
Heguli ja mies savosta= yks ja sama kahjo!
Sun tekstejä kun on lukenu vähän aikaa, on selvillä se että olet yks ja sama henkilö.
Menisit oikeesti hoitoon, olet vakavasti sairas..
Taipumus luuloon että olet joku kuningas olevasi näillä palstoilla, viittaa siihen että olet skitsofreeninen hoitoon joutava kahjo, tai 12 vuotias lapsi. Jakomielitauti on hoidettava sairaus.
Onkohan teillä pojille vähän nuppi sekaisin mistä te oikeen puhutte sekomieliset
että niillä on nupit sekaisin
Dig this: minä olen HEGULI I ARMOTON. Minä olen myös Savon mies, mako, mitä muita luettelittekaan, sen lisäksi Shwarzenegger, Mike Tyson, Bird Parker, Äiti Teresa, J.V. Stalin, A. Hitler, heil Halonen, Aimo Aaltonen, taisto Sinisalo ja Pekka Siitin. Ja minä käyn kuin LEIJONA teidän kimpuunne!
Terveisiä perseestä!Savon kingi on noussut kuolleista..tätä ennen vain herramme jeesus kristus on tähän pystynyt mutta ettehän te lortti suppilokorvat jeesusta tunne.Nousin mullan alta eräänä pimeänä yönä noin klo 2.00..Oli siinä huuhkajilla ihmettelemistä,perkele!Ensi töikseni kävelin jääkaapille ja junttasin 3 kiloa possun sisäfilettä naamariin..Nyt jaksan taas kiusata kaltaisianne nappuloita koko päivän ja pääsette taas pyyhkimään kyyneleenne äitinne essuun..SIISTIÄ!!
Tonttu se on.Tissinimijä!
savon miehenä..kehottaisin kuitenkin pitämään pienempää suuta ettei lahden vainukoira pure sua perseeseen!