Saharassa löytty öliy!

Nyt saharassa löyttynyt ölijä,menkää sinne taistelemassa!
2130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että ei Amerikka ole öljyn perässä, vaan haluaa vain Säddämin päänahan.

Äänestä
  • Tarkoitiin tähän asti saharasta ei kukaan kiinnostanyt mutta nyt sielläkin ongelmia USA keskinyt,kohta siellä nähdaan ongelmiasta!usa keski nyt millainen syyina keskitään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zamad. kirjoitti:

Nyt saharassa löyttynyt ölijä,menkää sinne taistelemassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu