Pillun nuoleminen

kumpi parempi

Kysymys miehille (ja naisillekin.)

Kumpi maistuu paremmalle. Puhdas pesty pillu vai pesemätön pillu.

Itse kallistun pesemättömän puolelle. On aivan ihanaa nuolla vaimoni pesemätöntä pisun makuista pillua. Ja sunnuntaisin maistaa hänen hyvin nussittua vakoaan. Jos en pese kasvojani, niin maanantaina konttorin naiset innokkaina kysyvät mitä uutta partavettä minulla on.

10

7480

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kielimies

      Sama täällä :) Pesemätön maistuu parhaalle. Se tuoksu on niin tuhma että pelkkä ajatus tekee housuissa tiukkaa.

      • m21

        tyttöystävä luulee tekevänsä palveluksen kun käy suihkussa ensin,mutta en ole viittinyt hänelle sanoa,että tosiasiassa sellainen ainakin vuorokauden pesemättä ollut pimppi tuoksuu ihanimmalle,siitä nousee heti kauhea kiima kun tuoksaseekin sitä naisen hajua joka siellä pimppivaossa vallitsee. Kanki nousee salamana.

        Eihän kliinisessä puhtaaksi desinfioidussa sairaalassakaan hyvälle tuoksu,mielummin sitä kotoisen hirsimökin tuoksua tuoksuttelee ;) Siksi en oikein ymmärrä kun naisilla tuppaa olemaan kauhea hinku saada aina juuri pesty muna suuhunsa,sehän on hemmetti sama kun sormea lutkuttaisi,sellaista pelkkää ihon makua..

        Eijei,luonto on luonut kiimatuoksut,pidetään niistä kiinni!


      • Kumpi parempi

        Eilen naitiin ja tänään. Myöhemmin illalla vielä uudestaan. Vaimo lupasi, ettei pese pilluaan, ennen kuin olen huomen illalla nuollut sen. Ei edes pyyhi sitä käytyään pisulla. Hän todellakin tietää naisen pillun kaiken arvon ja osaa jakaa sen myös minulle.
        Ja konttorin naisilla on taas viikonlopun uusi "tuoksu" ihasteltavanaan.


    • veki59

      valetta joka sana, tämä mies ei ole pillua nuollut koskaan

      • totuudentorvi?

        Perustelepa jotenkin, jos on sanottavaa.


      • kieli kipeänä

        Vuosi 59 oli huono vuosi. Silloin syntyi paljon poikia jotka ovat saaneet lipaista vain kerran. Silloin kun syntyivät.
        Onneksi monet muut vuodet ovat olleet parempia. Siksi naiset saavatkin nauttia meistä mättäitä arvostavista täydellisistä kielenkäyttäjistä.


    • Kumpi parempi

      No niin, naitiin vielä aamulla. Toki nuolin jo silloin tuon ihanan mättään. Ja tunti sitten nuolin sen uudestaan. Sitten vasta hän kävi pesulla.
      Te kaikki posliinin ihailijat joudutte kuvittelemaan nuolemanne pillun tuoksun ja maun.
      Minulla taas on kaikki ne kasvoissani, kiitos naiselleni. Jokaisella hengenvedolla tuo tuoksu on läsnä. Se on kuin ranskalaisen keittiön salaisuus.

    • poikkeavaa

      mikäli tätä höpö höpö perverssien ja provojen palstaa on uskominen... En todellakaan pidä pissan tai muiden kehon hikieritteiden mausta, joten jos vaan mahdollista, niin pimppi puhtaana käsittelyyn. Lisäksi; pelkästään puhtaaksi ajeltua tavaraa tänne, kiitos!

      • Anonyymi

        Pervot ei ymmärrä aitoa vihermintun makua 48 tunnin pesemättömässä vitussa, koska tuoksu on huuvampi kuin haj!u


    • Saunapuhdas hyvin pesty ja kerran kustu on paras

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      81
      4512
    2. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      70
      4238
    3. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      124
      4189
    4. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      180
      3441
    5. 192
      2768
    6. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      66
      2696
    7. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      36
      2601
    8. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      58
      2597
    9. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      69
      2485
    10. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      43
      2142
    Aihe