mies tahtoo. Sattuuko se? Onko likaista?
Sattuuko se
kovaa?
33819
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos saat paikat rentoutettua, ja mies malttaa toimia rauhallisesti ja käytätte liukuvoidetta niin se ei satu.
Mutta sitä rentoutustakin pitää harjoitella. Ihan kylmiltään ei kalun peppuun otto tunnu kovin mukavalta. Ensin pitää kokeilla yhdellä tai kahdella sormella, vähitellen, ja pepun lihaksille pitää antaa aikaa tottua. Sitten kun pari sormea menee helposti sisään niin menee kalukin eikä se satu.
Touhu ei ole likaista, kunhan käyt kakalla vähän ennen sänkyyn menoa. Jos haluat olla oikein puhdas, voit laskea suihkusta kädenlämpöistä vettä peppuun, paina suihkun suutin peppua vasten ja laske vettä sisään - sitä menee kyllä - ja sitten istu pytylle ja päästä vesi ulos. Puhdasta tulee.
Ensimmäisellä kerralla auttaisi jos ensin olisitte ihan perinteisellä tavalla, niin että molemmat saisivat, niin sen jälkeen olisi vähän rauhallisempaa kokeilla peppujuttuja. Turha jännittyneisyys ja kiire olisi silloin pois.
Toivotan onnea kokeiluun. Vielä muistutan että sen ei kuulu sattua. Jos tekee kipeää, silloin mennään liian nopeasti. Tässä hommassa nainen märää vauhdin ja se pitää aina muistaa!
mikä reikä tuottaa seksuaalista nautintoa ja mistä reiästä tulee paska ulos?
Minulle seksuaalista nautintoa tuottaa nainen, ei reikä.
Naisella on kolme kalunmentävää "reikää", joista kaikista joskus tulee jotain ulos. Se ei ole este seksuaaliselle nautinnolle. Olen surullinen puolestasi, jos et osaa tai halua nauttia seksistä estoitta.