Kyllä vasurit on hyviä

Tiesittekö, että vaan 30% naisista saa yhdynnässä orkasmin? Minulla on ilo ja kunnia edustaa meitä vasureita tämän asian suhteen. Kyllä me vasurit ollaan hyviä. Pojatki sano koulussa, että mä sain stipendin seksitaidoistani, vaikka sain hyvästä toikkarista, mutta pojat oli eri mieltä.
4318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ollaan peppu-seksissä maamme eliittiä.
sinne on mukavvoo tuikkia..

Äänestä

lukion opelta kolme vuotta taidoistani

Äänestä
  • oppilaista on menny aika pitkälle, jos seksikurssitki on otettu opetukseen.

    Äänestä

  • Me ei ainakaan lukiossa ehditty harrastaan seksiä, sen verran fiksuja kun oltiin. Muissa kouluissa on rennompaa, mutta kuitenki kaikki pärjäävät hyvin koulussa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vasuri-nuori... kirjoitti:

Tiesittekö, että vaan 30% naisista saa yhdynnässä orkasmin? Minulla on ilo ja kunnia edustaa meitä vasureita tämän asian suhteen. Kyllä me vasurit ollaan hyviä. Pojatki sano koulussa, että mä sain stipendin seksitaidoistani, vaikka sain hyvästä toikkarista, mutta pojat oli eri mieltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu