Kattelin MTV 3.n voittopottia ja totesin juontajan mikrosortsien painuvan varsin kiinnistavasti "väliin". Näin ei kyllä pehkon kanssa käy, eli taitaa olla ajeltua tavaraa piilossa.?
Taitaa olla poslari?
Tarkkaavainen
78963
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Vako näkyi seksikkäästi eikä tisseissäkään ollut valittamista.
Hyvin tarkasti olette katsoneet juontajan posliiniia ja vakoa.Minkähänlainen mahtoi voittopotin tulos olla.
Oletko sattunut idols juontajan pilluvakoa sattunut näkemään,ei kuulemma käytä juontaessaan alusvaatteita hameensa alla ollenkaan.Arvauksen varaan jää onkohan pillu ajeltu posliiniksi.
Juolahtiko mieleesi ajatus ettäposlarilla vakoon painumisen voisivat estää myös stringit.
..alkavat jo ETUPUOLELTA uittamaan vakoon!!
Voi poijjat teitä kun ette tiedä!!!
Pojat kyllä tietää.Tarkoitin että paljaalla poslarilla kyllä mikrot painuu rakoon,mutta jos alla ovat stringit niin kyllä stringien etupuolella olevan kankaan pitäisi ajaa saman asian kuin karvapehkonkin,eli ei mikrojen pitäisi pillunvakoon upota.Todennäköisesti juontajalla on ollut posliinipillunsa peittona ainoastaan mikroshortsit eikä alla ole ollut mitään alusasua.Pehkokin jos olisi siistimättä niin voisi karvat tursuta lahkeista esiin.Tulikohan nyt riittävän selvästi selostettua jotta jokainen ymmärtää mitä tarkoitin.Elikä alla ei voinut olla muuta kuin posliinipillu.
Soita vaikka asianomaiselle juontajalle ja kysy oliko pelkillä mikroilla ja oliko niiden alla posliiniksi sheivattu pillu.