Moi! Toivon viehkeää seuraa Tennispalatsiin, kunhan uusin Bond sinne tärähtää. Tai mitä siitä toisesta pimeässä näkee ja elokuvaanhan minä keskityn. Tärkeintä onkin, että voi leffan jälkeen jutella esim. siitä, mitä viitteitä vanhoihin leffoihin uudessa näkyi. Bond-tietämys on siis ehdoton vaatimus. Itse olen m26.
Bond-tyttö hakusessa
3
393
Vastaukset
- daamilla Bond hakusessa!
Kuules mies jos menen Bondia katselemaan, en ehkä tahdo sen jälkeen jutella mitä viitteitä uudessa leffassa näkyi verrattuna vanhaan. Tahdon jotain muuta! Tahdon BONDIN!
Hitto minä Bond tietämyksistä, no olihan ne ihan makeita vanhat Bonditkin.
Mulla on tietämystä ihan oikeista asioistakin.
Sorry nyt vaan.- 007
Jos kerran olet noin fiksu, luulisi sinun tietävän, että Bond on vain Ian Flemingin mielikuvituksen tuote -vaikkakin esikuvana taisi olla joku tyyppi skotlannista.
Jos todellista Bond-tietämystä ei ole, brassailen mielelläni omilla. Voin myös joustaa ja pitää suuni kiinni, mutta puheliaalle miehelle se on vaikeaa.
- ton jonnekin
oikealle seuranhakupalstalle. Hyvä idea, kieltämättä. Luulis et löytyy omanlainen mimmi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432957Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta602859- 422333
- 271805
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251689Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa711589- 481566
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771235- 361226
- 791050