Moi! Toivon viehkeää seuraa Tennispalatsiin, kunhan uusin Bond sinne tärähtää. Tai mitä siitä toisesta pimeässä näkee ja elokuvaanhan minä keskityn. Tärkeintä onkin, että voi leffan jälkeen jutella esim. siitä, mitä viitteitä vanhoihin leffoihin uudessa näkyi. Bond-tietämys on siis ehdoton vaatimus. Itse olen m26.
Bond-tyttö hakusessa
3
440
Vastaukset
- daamilla Bond hakusessa!
Kuules mies jos menen Bondia katselemaan, en ehkä tahdo sen jälkeen jutella mitä viitteitä uudessa leffassa näkyi verrattuna vanhaan. Tahdon jotain muuta! Tahdon BONDIN!
Hitto minä Bond tietämyksistä, no olihan ne ihan makeita vanhat Bonditkin.
Mulla on tietämystä ihan oikeista asioistakin.
Sorry nyt vaan.- 007
Jos kerran olet noin fiksu, luulisi sinun tietävän, että Bond on vain Ian Flemingin mielikuvituksen tuote -vaikkakin esikuvana taisi olla joku tyyppi skotlannista.
Jos todellista Bond-tietämystä ei ole, brassailen mielelläni omilla. Voin myös joustaa ja pitää suuni kiinni, mutta puheliaalle miehelle se on vaikeaa.
- ton jonnekin
oikealle seuranhakupalstalle. Hyvä idea, kieltämättä. Luulis et löytyy omanlainen mimmi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2902947- 2101161
- 821116
Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?
Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.1201047- 811043
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti2011008- 65852
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?21740- 71727
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?57588