Kepu ja kokoomus ovat natseja

Porvarit ovat natseja.
6342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mutta kun eivät ole. Sosialidemokraatit ovat eri maissa lähinnä natseja, mutta Suomessa vanhat ss-miehet demarien riveistä on jo kuolleet ja tilalla on hirveitä femakko-ämmiä ja siksi niitä ei ainakaan voi äänestää.

Äänestä
  • nämä puolueet syrjäyttävät nykyihmisiä niin kuin natsit syrjäyttivät juutalaisia aikanaan natsi-Saksassa.

    Äänestä

  • koska kirjoitti:

    nämä puolueet syrjäyttävät nykyihmisiä niin kuin natsit syrjäyttivät juutalaisia aikanaan natsi-Saksassa.

    Nyt on niin, että kokoomus ei ole hallituksessa ja keskustastakin hallituksessa on Vanhasen kommarilinja. Vanhanen mm. syttii provokaattoreiksi 1980-luvun alussa neuvostoliitolle mieltään osoittavia ihmisiä. Vanhanen on natsi niinkuin isänsäkin samoin hallituksessa oleva demarisaastakin.

    Äänestä

  • huoraa rasvataan parhaillaa... kirjoitti:

    Nyt on niin, että kokoomus ei ole hallituksessa ja keskustastakin hallituksessa on Vanhasen kommarilinja. Vanhanen mm. syttii provokaattoreiksi 1980-luvun alussa neuvostoliitolle mieltään osoittavia ihmisiä. Vanhanen on natsi niinkuin isänsäkin samoin hallituksessa oleva demarisaastakin.

    he ovat rahamiehiä ja rahalla natsit pelaavat.

    Äänestä

Natsithan on sosialisteja! Tai no, toi oli typerä kysymys, sossujahan noikin on.

Äänestä
  • porvarit ovat äärioikeistolaisia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.............................. kirjoitti:

Porvarit ovat natseja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu