Lopultakin oikea päätös. Jos pikkupoika Putaansuu haluaa leikkiä hirviötä, pysykööt poissa aikuisten juhlista.
http://www.iltalehti.fi/viihde/200611205389624_vi.shtml
Laardi ei saa tulla linnaan maskeissa
4
210
Vastaukset
- PÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ
Eihän Lordia ole kutsuttu linnaan!!!!
Linnaan on saanu kutsun Tomi Putaansuu ja muut yhtyeen jäsenet! - Lehdessä se yksi sanoi...
...että kyllä se Lordi maskeissa linnaan saatais jos vaa halonen lämpenis. ei ole kuulemma mitään sääntöjä mitkä kieltäis sen. Halonen onkin LEHMÄ! TÄYS PASKA!
- Lady Awa
Ja tiedoks vaa ettei se Tomi mikää kauheen pieni poika oo. Ei ainakaa fyysisesti :) No joo,ja ei myöskään sillä lailla sillä HÄN voitti EUROvIISUT suomelle! (mulle se ei merkkaa mitään sillä ne on tyhmä kilpailu mut lordi on hyvä)
JA jOS HAUKUT LORDIA ETI MUU PALSTA!- MKH90
"JA jOS HAUKUT LORDIA ETI MUU PALSTA!"
Täällä saa ilmaista oman mielipiteensä, positiivisen tai negatiivisen, kunhan sen tekee asiallisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764