Sara L F ja Kiira suomen kauneimmat

siinnä on ne kaksi Suomen kauneinta naista!

Luonnolliset ja raikkaat ja klassiset!

Siinä silmä lepää. Neiddot osaaavat oikeasti asioita ja eivät tuijota vaan pärstäänsä.

Päihittävät kaikki missitkin mennen tullen!
72442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Samaa mieltä sara l näin JKL viime lauantaina K-kaupassa. upea tumma nainen ( ei nukuttanu seur. yönä oikke hyvin mamman vieressä??) en oo kiira nähny original. mutta varppiin huippu.

Äänestä
  • JA SITTEN VIELÄ ANNA-REETTA PYYKÖNEN

    Äänestä

  • MIESSS kirjoitti:

    JA SITTEN VIELÄ ANNA-REETTA PYYKÖNEN

    Havaintoa pylly pyykkösestä em. 3 daamille antas helposti ja monta krt.

    Äänestä

että Kiira Korpi olisi lupautunut Persujen ministeriehdokkaaksi?

Äänestä

Jep.

Äänestä

Karita Tuomolaa ei voita kukaan!!!!

Äänestä
  • ole mikään klassisen kaunis. Mikkihiirimäinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylivoimaisesti kirjoitti:

siinnä on ne kaksi Suomen kauneinta naista!

Luonnolliset ja raikkaat ja klassiset!

Siinä silmä lepää. Neiddot osaaavat oikeasti asioita ja eivät tuijota vaan pärstäänsä.

Päihittävät kaikki missitkin mennen tullen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu