Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kunnon panemista?

Naiset, miltä tuntuu sellainen kunnon paneminen, pornofilmityyliin, vedellään sisään ja ulos nopealla tahdilla. Saatteko sellaisella helposti orgasmin? Tottakai ensin leikitään esileikit, suudellaan ja hieroskellaan, mutta onko hyvä että lopuksi vauhti kiihtyy ja unohdetaan hellät hyväilyt? Miehille tämä varmasti sopii, koska liian hidas tempo saattaa aiheuttaa ennenpitkään "lerpsahtamista", varsinkin kondomin kanssa, joten meidän täytyy nopeuttaa tahtia hiljalleen.
54259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voi,voi sua lerppis,,, puhu vaan yksikössä ja itsestäs, ei meillä lerpsahda, sulla voi käydä niin! Kyllä sinäkin vielä tiedät mitä on rakastelu kunhan nyt saat ensin ikää riittävästi.

Äänestä

Se on juuri pahinta. Tasainen vauhti on paras, ei liian hidasta eikä kamalaa jyystämistä.

Äänestä

Laske tyttö ratsastamaan, niin saat tietää hänen haluamansa tahdin ja sopivan kalun sisäänpanosyvyyden. Itse ratsastan tosi hitaasti. Mieluummin pyöritän lantiotani kalu 2-5 cm sisällä. Joskus laitan penisrenkaan miehelle 3 cm terskan taakse, eikä mies saa mennä syvemmälle!!Ja jopa paikallaanolo on nannaa, siinä saa supistella lihaksiaan miehen terskan ja sen taustan ympärillä. Nopea pumppaaminen on sallittua vasta kun itse olen saanut orkun.

Äänestä

Olen huomannut että ei kovasta panemisesta ainakaan orkkua tule millään!
Uskon kyllä että miehellä on hauskaa, kun saa kunnolla paahtaa.
Mitä kovempi tahti, sen "turtuneemmalta" pimppa tuntuu, eli ei ole yhtä tuntoherkkä, kuin hitaassa liikkeessä.
Vähän sama kuin hotkisi ruokaa, hitaasti nautiskelemalla ehtii jotakin maistaakin ja tuntea ruoan koostumuksen..;)
Että älkää miehet vaan kuvitelko naisten pitävän pupupanosta!

Äänestä

Kummallista sillä oma tyttöystäväni pitää kun silloin tällöin lähetyssaarnaaja asennossa nostan hänen jalat ylös ja alan oikein urakalla painamaan. Siis niin, että lätisee. Kuulemma tuntuu taivaalliselta :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeh kirjoitti:

Naiset, miltä tuntuu sellainen kunnon paneminen, pornofilmityyliin, vedellään sisään ja ulos nopealla tahdilla. Saatteko sellaisella helposti orgasmin? Tottakai ensin leikitään esileikit, suudellaan ja hieroskellaan, mutta onko hyvä että lopuksi vauhti kiihtyy ja unohdetaan hellät hyväilyt? Miehille tämä varmasti sopii, koska liian hidas tempo saattaa aiheuttaa ennenpitkään "lerpsahtamista", varsinkin kondomin kanssa, joten meidän täytyy nopeuttaa tahtia hiljalleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu