Muutama kyssäri

Onko kukaan saanu GSM-lainasta tai palkkapäivä.net:stä mitään? Onko kukaan koskaan saanut Vippirahan asiakaspalveluun yhteyden?

Minä en.
2387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

liekkö huijausta..500e laina-aika vain 2vk ja viestin hinta 5e/kpl....aika kallis pulju jos toimii muka

Äänestä
  • sain ton 500eskoo sieltä:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


quuizz kirjoitti:

Onko kukaan saanu GSM-lainasta tai palkkapäivä.net:stä mitään? Onko kukaan koskaan saanut Vippirahan asiakaspalveluun yhteyden?

Minä en.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu