Yle perseestä!

Nytkin tulee jotain "Tartu mikkiin" ja "Ylen hyvä-konserttia"

Onneksi en ole lupamaksua maksanut, enkä maksa.

Ja sitten ne niitten iskulauseet tyyliin: "Kiitos että luotatte meihin teemme parhaamme", vittu mitä paskaa!!
1287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lopeta jo. Kyllä kaikki tiedämme että olet FANAATTINEN Ylen vihaaja. Tuo vihasi menee jo sairauden puolelle eikä ole terveen ihmisen merkki ollenkaan! Jos joka päivä postaat jotain kommenttia vihastasi Yleä kohtaan niin se kertoo pikemminkin jotain sinusta, ei Ylestä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ghty kirjoitti:

Nytkin tulee jotain "Tartu mikkiin" ja "Ylen hyvä-konserttia"

Onneksi en ole lupamaksua maksanut, enkä maksa.

Ja sitten ne niitten iskulauseet tyyliin: "Kiitos että luotatte meihin teemme parhaamme", vittu mitä paskaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu