Olen maksanut perintätoimiston kautta kylläkin ainalainalle 200 euron vipin pois. maksoin 15.10. Ja kumminkin ainalainasta sanotaan että on lainoja avoinna?? Ja kun sinne yrittää soittaa ni eifän sieltä kukaan vastaa ja minuutti hinta on 1,5 egee.Pitäiskö soittaa perintätoimistoon ja kysyä et kai on jo kirjautunut maksusuoritus. Ettei se Ainalaina yritä ottaa luottotietoja pois? Osaako kukaan vastata??
ainalaina
???
4488
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
joo mulla on täysin sama juttu eli et oo ainut. se on ihan outo firma
seksipuhelinfirma. Tuollaisella moraalilla varustettu yhtiö saattaa tietysti tehdä tiedoillesi mitä lystäävät. Luultavimmin ovat porukalla nurkassa runkkaamassa tietojasi rypsiöljyn kera.
maksakaa laskunne ajoissa pois ni ei tule ongelmia.. toimii itsellä ihan hyvin.. olis oikein jos teiltä menee luottotiedot ku ette maksa niitä laskuja silloin ku pitää.
Joku vetäis tauluun sunkaltaisia viisastelijoita.
Moni ajoissa maksanut kun näet ei ole uutta ainalainaa saanut. Ota asioista selvää ensin, puhu vasta sitten.