ihastuttu samaan mieheen!
olemme identtiset siskokset
ja ollaan
6532
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sille jannulle taitaa vielä kissan päivät koittaa... Voita leivän molemmilla puolilla. Kimppuun vaan!
on niin, että toisen sopiikin sitte ottaa vaan ja rakastua muhun vaikka niin ei mee päällekkäin pitkän päälle noikaan hommat. Eli siitä vaan rakastumaan, ihan joutessaan ja piruuttaan vielä. Kertokaa sitte kun on valmista niin tuun hakeen sen mun kappaleen poies. Joku merkki on sitte hyvä olla tiedossa etukäteen, ettei väärää tuu noukittua.
ukkoo kunnolla ja käykää kummatkin eri kerroilla treffeillä sen kanssa, mutta älkää kertoko että teitä on kaks eri kpl:tta. sitten voitte jälkikäteen nauraa sille. Kattokaa huomaako se mitään. Yks kerta voitte sitten ottaa ja esittäytyä sille. mä ainakin pitäsin hauskaa ihan kunnolla.
...katkeroituneen suomalaisen naisen arkkityypin.
meni jo ihan överiksi. Täähän koittaa täällä esittää ihan niinkuin se olis monta eri kirjoittajaa. Ihan hullu. Mee kotiis äkkiä..
vaimot???