Kari Häkämiehenhän

piti seurustella kulttuurisihteerin kanssa mutta eilen KH olikin kaupungilla aivan uuden sutturan kanssa ja melkoisessa tuiskeessa.

Liekö taas vetänyt entistä kumppaniaan turpaan ja etsinyt jälleen uuden sussun.
2574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hanki elämä, kiviäkin kiinnostaa jonkun Karin uusi tyttöystävä!

Äänestä

Kari Häkämiehen ja Laura Päiviön vaikutusvalta on melkoinen heidän korkean virka-asemansa takia!
Sussuista en tiedä mitään, mutta poliittista valtaa edustava Salmisen pariskunta on saamassa oivan aisaparin tästä Häkämies/Päiviö virkaduosta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KH:n palkanmaksaja kirjoitti:

piti seurustella kulttuurisihteerin kanssa mutta eilen KH olikin kaupungilla aivan uuden sutturan kanssa ja melkoisessa tuiskeessa.

Liekö taas vetänyt entistä kumppaniaan turpaan ja etsinyt jälleen uuden sussun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu