Ollaan ME ihmeellisä äänestäjiä ????

Valitaan väkivaltainen poliisin vanhatuttu takaisin kilpailuun.Oisivat vaan pitäneet pitempään siellä kisahallin putkassa.
5277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

meni takaisin, mutta miksi ?

Suomalaiset nuoret miehet tykkäävät suomenruotsalaisista pojuista.

Äänestä
  • vaikka täällä håkanista ja suomenruotsalaisista kirjoittelitkin.

    Äänestä

on rikosrekisteri eli Miraa.

Äänestä

Itse aanestin Jenniä, mutta oli ihan sama kuka tulee takas!

Jos olisi ollut vielä edes YKSI ÄÄNESTYS talossa, niin kaikki olisi toisin.
Mutta "sisäiseen PELIIN tämä ei vaikuta mitenkään".

Oikeesti noi ei voi enään vaikuttaa keskenään mitään, niin miksi tässä vaiheessa laitetaan joku takas??

Äänestä

kaikenlaiset pikkumiehet uhoaa täällä .Kale on heidän sankari,pitävät kovana jätkänä.Saavat lisänostetta itsekkin.Kirjoitusten taso on jo roimasti pudonnut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä Ihmettelen kirjoitti:

Valitaan väkivaltainen poliisin vanhatuttu takaisin kilpailuun.Oisivat vaan pitäneet pitempään siellä kisahallin putkassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu