Uutta omistajaa jo huhutaan.

Birch an Sons. Joku jenkkiyhtiö.
9803
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siis Birch and Sons.

Äänestä

...kohde eräs puulajike ja kaksi ulkomailla kiekkoilevaa poikaa. Toisella ura vasta alussa ja toinen tahkonnut jo dollarin jos toisenkin.
Pressiboxi hiukan älytti Jatkoajassa, mutta näillä vihjeillä lasket kai jo 1 1 1=3 ?

Äänestä
  • Kiitos vihjeestä.

    Äänestä

  • Aurariver kirjoitti:

    Kiitos vihjeestä.

    Olisko paska puhetta. En usko tällä syömisellä.

    Äänestä

  • Aurariver kirjoitti:

    Kiitos vihjeestä.

    ...Pressiboxilla oli muuten Zach, Mick ja Father.
    Hih.

    Äänestä

  • Tosi on kirjoitti:

    Olisko paska puhetta. En usko tällä syömisellä.

    Eihän Sakua 10 millin sijoitus kaameasti kirpaisisi ja Mikko tahkoo perässä. Ilmaiseksi eli saamatta Hallitusta ja osake-enemmistöä haltuunsa tuota ei kukaan tekisi.

    Mutta liki konkurssikypsä seura ei paljon maksa?
    Yrityksiä velvoitteineen on myyty markallakin.

    Äänestä

  • Ne nimetkin.... kirjoitti:

    ...Pressiboxilla oli muuten Zach, Mick ja Father.
    Hih.

    Olisi se mahtavaa ,jos tämä olisi totta. Muutoksia tulisi hallinto ja valmenuspuolella. Ei jossitella vielä.

    Äänestä

  • Tosi on kirjoitti:

    Olisko paska puhetta. En usko tällä syömisellä.

    Tätähän TPS sanoi yrittävänsä jo pari kautta sitten.. Silloin sanottiin, että yritetään saada Saku ja joku Turkulainen iso yrittäjä vähän auttamaan rahoituksessa.. Mahtava homma, jos Saku ja Mikko lähtevät mukaan.

    Äänestä

  • Artukainen kirjoitti:

    Olisi se mahtavaa ,jos tämä olisi totta. Muutoksia tulisi hallinto ja valmenuspuolella. Ei jossitella vielä.

    Onhanse nähty. Kun Jukka Koivu pääsi keittämään tepsi soppaa, niin siinä meni omat ja vieraat. Tämänhetkinen kurimus on Koivun syytä, tekiköhän tahallaan, että voi ostaa joukkueen poikien rahoittamana "halvalla" myöhemmin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aurariver kirjoitti:

Birch an Sons. Joku jenkkiyhtiö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu