kun nälkä iskee yöllä..

Mitä mieltä olette salon yöruokailupaikoista? missä käytte baarin jälkeen..
41032
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eli siellä missä päivälläkin käyn, jos vaan on auki. Rhodos on aina takuuvarma ja niillä on ainakin lauantaina yöllä "luukku auki". Hot Chili on toinen hyvä vaihtoehto. Tietty Repen Nakki toimii kans mut ei se kovin pitkälle yöhön taida olla pelipaikalla.

Äänestä

Ehdottomasti Baba Gurgur!! Siellä parhaat pizzat ja kepsut, ja silmäniloa =)

Äänestä
  • Baba Gurgur HAH ! Käykö siellä enää ketään?

    Itse lopetin ainakin sen raiskaustapauksen jälkeen siellä käynnin. Mutta näköjään näitä suomalaisperusläskiperseitä tuollainnen tapahtuma taitaa vaan kiihottaa !

    Äänestä

  • jäbä18.. kirjoitti:

    Baba Gurgur HAH ! Käykö siellä enää ketään?

    Itse lopetin ainakin sen raiskaustapauksen jälkeen siellä käynnin. Mutta näköjään näitä suomalaisperusläskiperseitä tuollainnen tapahtuma taitaa vaan kiihottaa !

    käy torigrillillä muissa paikoissa, missä actionistä ei ainakaa ole pulaa...?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


waris* kirjoitti:

Mitä mieltä olette salon yöruokailupaikoista? missä käytte baarin jälkeen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu