Natokiimaisten krapula

Natokiimaisuudesta ei onneksi näytä kärsivän kuin joukko fanaattisia kokoomuslaisia. Halonen on sillanrakentaja idän ja lännen välillä, kuten Suomen tehtävä onkin. Kansan enemmistö antaa tukensa tälle politiikalle. Tsemppiä Halonen, teet hyvää työtä!
168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sinunkin juttusi, pelkkää suunpieksentää!?!

Vastaatko sinä Suomen kansan enemmistön mielipiteistä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Realismia kehiin kirjoitti:

Natokiimaisuudesta ei onneksi näytä kärsivän kuin joukko fanaattisia kokoomuslaisia. Halonen on sillanrakentaja idän ja lännen välillä, kuten Suomen tehtävä onkin. Kansan enemmistö antaa tukensa tälle politiikalle. Tsemppiä Halonen, teet hyvää työtä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu