Olisko mentävä nyt ilman? Maailmallakin muodissa
tääl on tosin kylmempi ilma
Ilman pikkareita?
6
4682
Vastaukset
- partapukki
Niksipirkasta:
Pikkujouluihin voi mennä talvella ilman pikkareita ja kylmäkään ei tule, kun antaa turkin kasvaa. Eli jättää turhat siistimiset kuukautta ennen, kuitenkin siten, ettei karvoitus roiku hameenhelman alapuolella. Hauskaa pikkujoulua! - Mies 31v
Keinopallit ja tussut surisemaan. Pumpattavat barparat barrikadeille ja silikonit kunniaan.
- rakorasvainen
se on sitten helposti lipastavissa,kun tarve vaatii tai jos rasvaisuusaste antaa myöten,niin voihan sen parrun upottaa pesään ilman lipaisua.
- Aivan ihanaa
Mene ihmeessä. Niinkuin kerroin tällä foorumilla jo 21.11 niin on se aivan ihanaa. Ihan omaksi iloksikin. Edellinen viestini näkyvissä kakkos sivulla.
- nuutti-pukki
Jos olet mallia Britney suosittelen tupeeta,saattaa muuten tarvita huulivoidetta,tai ainakin jotain pakkasrasvaa.
- ihmeessä
niin jonkun on helppo laittaa "lohta paahtimeen"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1686599Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1043092Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1031851Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am531597- 161327
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111300"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?331222Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m131185- 591152
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751113