Ilman pikkareita?

Millu

Olisko mentävä nyt ilman? Maailmallakin muodissa
tääl on tosin kylmempi ilma

6

4709

Äänestä

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • partapukki

      Niksipirkasta:

      Pikkujouluihin voi mennä talvella ilman pikkareita ja kylmäkään ei tule, kun antaa turkin kasvaa. Eli jättää turhat siistimiset kuukautta ennen, kuitenkin siten, ettei karvoitus roiku hameenhelman alapuolella. Hauskaa pikkujoulua!

    • Mies 31v

      Keinopallit ja tussut surisemaan. Pumpattavat barparat barrikadeille ja silikonit kunniaan.    

    • rakorasvainen

      se on sitten helposti lipastavissa,kun tarve vaatii tai jos rasvaisuusaste antaa myöten,niin voihan sen parrun upottaa pesään ilman lipaisua.

    • Aivan ihanaa

      Mene ihmeessä. Niinkuin kerroin tällä foorumilla jo 21.11 niin on se aivan ihanaa. Ihan omaksi iloksikin. Edellinen viestini näkyvissä kakkos sivulla.

    • nuutti-pukki

      Jos olet mallia Britney suosittelen tupeeta,saattaa muuten tarvita huulivoidetta,tai ainakin jotain pakkasrasvaa.

    • ihmeessä

      niin jonkun on helppo laittaa "lohta paahtimeen"

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      301
      1273
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1047
    3. 64
      867
    4. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      71
      847
    5. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      420
      705
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      47
      629
    7. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      72
      598
    8. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      582
    9. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      77
      574
    10. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      450
      563
    Aihe