Keskusteltiin tuossa vaimoni kanssa tulevista eduskuntavaaleista, jolloin hän totesi ettei aio äänestää ketään lesboa eikä "seksuaalivammaista". Jos nainen ei pysty pitämään miestään kotona ja omassa sängyssään, niin mies saakin sitten käydä vieraissa (huorissa), oli hänen vankkumaton mielipiteensä.
Että mikäpä minä olen siihen mitään lisäämään.
Että mikäpä minä olen siihen mitään lisäämään.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Oma vaimo on sanonut, että jos ylimääräistä energiaa löytyy, niin siitä vaan
Minä en huorajahtareita tai pillunkuvabongareita äänestä, enkä heidän puolueitaan.
Kieltolakeja tehtailevat typerät ämmänkäkkärät, puhumattakaan julkkiksista ja muista panolaskureista joutavat mokomat nakkikioskille karpeloimaan.
Haluan takaisin vapaaseen yhteiskuntaan, pois tästä nykyisestä poliisivaltiosta!
saa esikuvansa apinatarhasta. Kenen tahansa päälle saa hypätä.
Ei tämä yhteiskunta ennenkään ollut apinatarha,
silloin vain eivät kaikenkarvaiset sekopäät olleet panolaskureina leimaamassa lähimmäisiään.
Näille paukapäille kun ei ole mennyt jakeluun, että nussimiset ovat yksityisasioita ja rahat omia. Kenen tahansa "päälle saa hypätä" saatuaan vastapuolelta siihen luvan, eikä se kuulu sinulle tai maan hallitukselle laisinkaan.
Menikö perille?
apinatarhasta millään tavalla. Sielläkin apinauros purkaa kiimaansa muutaman minuutin ajan eri naaraiden selässä. Sielläkään ei tarvita tunteita eikä osata ajatella järjellä. Kiiman purkaminen on pääasia. Vielä sinä leikit fiksua ja vingut arvostamaan huoria ja niiden käyttäjiä. Voi jeesus ; -)
Mieluummin elän "apinatarhassa", kuin Isoveljen vahtimassa Taleban-valtiossa.
Mielestäni seksiasioissa tulisi olla yksi ainoa kielto: Seksi pitää kieltää kaikilta niiltä ihmisiltä, joille joko oma tai muiden seksielämä tuottaa ahdistusta ja pahaa oloa.
Seksi on niin kiva asia, että se tulee jättää niiden hoidettavaksi, joille se tuottaa iloa!
ja ihmisten seksielämä on kaksi eria asiaa! Huoria jyystävät kiimaansa purkavat kuuluvat apinaosastolle. Säälittäviä : -)
Eduskuntavaaleissa onkin katsottava etteivät kaltausesi luokatonta potaskaa jauhavat pallopäät pääse päättämään asioista.
Tällä hetkellä eduskunnassa istuvat miesvihakahjot "bellaroxrahkoset" joutavat kilometritehtaalle ukkoutuneiden urheilijoiden ja muiden turhisjulkkisten seuraksi.
Huorajahtarit, pillunkuvabongarit ym. tyhjäntoimittajat eivät kuulu eduskuntaan!
sanoit aivan oikein, se on kumma kun joitakin hekilöitä kiinostaa niin kovasti toisten naimiset, ilmeinen johtopäätös on että heillä on kova seksin nälkä mutta eivät saa. Ne ei tosiaan käsitä että kaksi aikuista ihmistä saa päättää haluaako naida vai ei liittyykö siihen rahan siirtoja, se ei ainakaan mulle kuulu eikä kuulu muillekkaan..
Vain osa lesboista on seksivihamielisiä lesbofeministejä. Etenkin nuoremmat lesbot ovat erilaisia, ja hyväksyvät monimuotoisen seksuaalisuude, eivätkä näe, että valtion tehtävänä olisi säädellä ja kontrolloida ihmisten seksuaalisuutta. Nuoremmat lesbot eivät myöskään tarvitse itseään puolustamaan mitään lesbofeminististä idologiaa, jonka mukaan lesbofeminismi on taistelua kaikkien naisten puolesta valtaapitäviä ukkoja vastaan, jotka määräilevät naisen seksuaalisuutta jakamalla naiset huoriin ja madonnoihin, ja samalla kieltäen naisten ja miesten homoseksuaalisuuden. Nuoremmat lesbot kyllä teitävät, että ne ovat uskonnolliset hihhulit ja heidän myötäilijänsä, jotka lesboja ja homoja vainoavat, eikä heidän mielipiteistään tarvitse välittää, jso ei asu maaseudun takapajulassa.
Itselleni on myös täysin selvää, että en äänestä toista sukupuolta syrjivää, YK:n ihmisoikeuksia loukkaavaa, EN-perustustamissopimista rikkovaa ja Suomen perustuslakia loukkaavaa ihmisten seksuaalisuutta kriminalisoivaa kuvottavaa äärifeminististä nutturapäistä nyt kansanedustajana toimivaa fasistista sosiaalitanttaa.
Adoptio on ihmiskauppaa: Rahaa liikkuu halvimmillaankin kymmenen tuhatta eikä lapsen mielipidettä kysytä!
Biaudet on ostanut kaksi lasta kehitysmaista, ja nyt on menossa ihmiskauppaa valvovaksi korkeimmaksi virkamieheksi Itävaltaan.
... on tosimiehen meininki. Nainen netistä, muutama tuikkaus, ja karkuun.