Ärsyttää miksi jeremenkon tyttöystävä pääsee baariin sisään vaikka sinne 24v ikäraja. Minä olin menossa baariin kavereiden kans ja oli viisi päivää aikaa mun 24v synttäreihin, eikä portsarit päästäny mua sisään. Jeremenkon tyttöystävä kyllä pääs sisään. Oliko syynää että mun poikakaveri ei ollu mukana. Mun poikaveri kuitenki pelaa jääkiekkoa mestiksessä, joka on kuitenki suomen mittakaavassa toiseksi arvostetuin urheilusarja (jalkapallon sm-liiga on typerä ja mitätön kilpailu). RAIVOSTUTTAA just tollaset mitättömyydet jotka yrittää olla jotaki suurta.
Aleksei jeremenkon tyttöystävä
Jääkiekkoilijatar
133484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
"RAIVOSTUTTAA just tollaset mitättömyydet jotka yrittää olla jotaki suurta."
Samaa ajattelin sinusta.
P.S. Jalkapallon "SM-liigaa" ei ole olemassakaan.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA
Eli toisin sanoen, nauratti kovasti tämä viesti. Huumoriahan tämä oli?
Oon kyllä varma, että jos olisi ollut mestiskiekkoilija- poikaystävä mukana niin olisi Sedun onnelan ovet auenneet ihan eri malliin.
Ensi kerralla paremmalla varustuksella!
Hiero sitä munalla.
FutisForum2 = homoille
Hei kuule, mä voisin antaa numeroni ni voisit soitella jos satut joskus astuun taas vapaille markkinoille ku mä oon hirmu kiinnostunu sun kaltasista tähdistä. Ja joo, mäkään en pidä jalkapallon sm-liigaa juuri minään, paitsi se Litmanen on ihan kova jätkä siä.
Musta tuo on jo liian hapokasta
Pidä viestiä auki huoneenlämmössä jokunen tunti, niin menee helpommin alas.
Ota raviammattilainen vissyä MJATAHAAA!?!?!?!? OK!!!! PAUPAUPAUPAUPAUUUU!!!!
ON IHANII
Onhan tuo avausviesti läppä, onhan??
Muussa tapauksessa: EI HELVETTILÄINEN !!!! Viikon naurut!!
Itkuraivareille toki :peukku: Suomi on nykyään lutuurimaa, jossa jalkapalloilijat pistetään hintahtavien kendojanareiden edelle, ja se on oikein.
Opettele tottumaan myös siihen, että et pääse kääkkäseurassa muihinkaan baareihin... sen sijaan jos valkkaat FF2:sen Foorumistin, on sisäänpääsy taattu joka paikkaan. Ja lisäksi sua hierotaan munalla :) Joten ota lisää brenkkua, mjatatata
osa voi ottaa tuon tosissaan, onnittelut siitä.
hei sinä katkera jääkoronavaimo.ensinnäkin baareissa ja kaikenmaailman kuppiloissa on tänä päivänä aivan sama minkä ikäinen olet.kunhan olet yli 18.jos sun naamakerroin ei vain kertakaikkiaan ole tarpeeksi riittävä kyseiseen kerhoon,niin unohda se paikka ja painu sen sun "huippu-urheiliajas" kanssa laulaa karaokee johonkin saluunaan.eiköhän kuitenkin jääkiekon mestiksen joku laitakahvaaja paini tossa vähän eri sarjassa kuin suomen yksi parhaista futaajista.
ps.älä enää kirjoita tänne,pliis!