Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Paffi veti välistä !

Pelasin parikymppiä rulettiin ja juuri, kun " hyrrä lähti pyörimään " paffin sivut menivät pimeeks !
Voi vittu !!
Mikään ei enää toimi !
Mitä voin tehdä, kun tililtäni on hävinnyt tuo 20 euroa ?
Onko jollekin käynyt samalla tavalla ?
2334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

rulettiin

peli jatkuu siitä mihin jäi

et sillee hei

Äänestä

Toimii ihan pirun hitaasti nuokin sivut !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pasi2 kirjoitti:

Pelasin parikymppiä rulettiin ja juuri, kun " hyrrä lähti pyörimään " paffin sivut menivät pimeeks !
Voi vittu !!
Mikään ei enää toimi !
Mitä voin tehdä, kun tililtäni on hävinnyt tuo 20 euroa ?
Onko jollekin käynyt samalla tavalla ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu