PAKOPUTKI ONGELMIA!!??

ford escortissa on pakoputki hajonnut ehkä jostain puhki kun räpättää aikalailla,missä ois hyvä ja halpa korjaamo? mitähän suunnilleen maksaa?? täytyis varmaan taka pönttö ainakin uusii!! kiitos!
4721
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kokemuksieni mukaan
Rovaniemen pakoputkityö ja tarvike.

Äänestä

Vanhan Turuntien Pakoputki korjaamo Lehmijärvellä, vie sinne.
Lähellä Imatraakin on yksi ;-)
Googlessakin on joku.

Äänestä
  • paikkakunta missäpäin apua tarvitsette.

    Äänestä

ainaskin vaihdoin pöntön itse,pönttö maksoi 60€ työstä en veloittanut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


APUVA! kirjoitti:

ford escortissa on pakoputki hajonnut ehkä jostain puhki kun räpättää aikalailla,missä ois hyvä ja halpa korjaamo? mitähän suunnilleen maksaa?? täytyis varmaan taka pönttö ainakin uusii!! kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu