Hei! Ajattelin kysyä että, löytyyköhän keneltäkään samanlaista fetissiä kuin minulta...Fetissini taitaa olla hyvin, huvin harvinainen. Ihanoin naisia jotka ovat todella ISOJA ja lihavia...Bigger is Better ;) Mutta asia ei toki jää siihen, sillä minulla on fetissi myös amputoituihin naisiin...:) eli pidän todella isokokoisesta naisesta joka on amputoitu. Mitä lihavampi nainen on ja mitä enempi häneltä puuttuu raajoja sitä enemmän hän kiihottaa. Ihanne naiseni olisi 'bout 150-200kg painava ja kädetön ja jalaton. Olisin todella onnellinen jos vastaisitte kysymykseeni ja kertoisitte mielipiteenne. Olenko tosiaan yksin fetissini kanssa?
Samanlaista Fetissiä!?
..............................
31550
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
.. josta muutkin eivät kärsisi/nauttisi.
Taudinkuvasi nimi on Acrotomophilia. Kts:
http://en.wikipedia.org/wiki/Acrotomophilia
Katso myös: http://en.wikipedia.org/wiki/Fat_fetishism
No huhu on sulla aika ihmeelinen haave,mahdatko ajatella sitä pidemmälle kun sen hetken että saat tyydytyksen.Siis mitä amputaatio tekee ihmiselle jolle se on pakko tehdä?!!
Fantasia / fetissi ja todellisuus eivät läheskään aina kohtaa. Jos fetissinä on nainen jolta on amputoitu jalka tai käsi, sitä ei fetissin kannalta voi kyseenalaistaa. On sitten ihan eri juttu jos ko. henkilö seurustelisi oikeasti tällaisen naisen kanssa, silloin tosielämä astuu kuvaan. Itse omistan samankaltaisen fetissin, joka liittyy mihin tahansa liikuntavammaan naisella. Enkä silti toivo kenellekään moista kohtaloa. Mutkikasta?