NYT ON KAIKILLE KÄYNYT SELVÄKSI

ettei Kaarlolla ole mitään mahdollisuuksia enään voittoon, joten kaikki, jotka eivät halua Sarin voittavan, keskittäkää äänet KAKILLE !!!!!!!!!!!
4376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pokaaja ei voittoa totisesti ansaitse...

Äänestä

kaan voittoa ansaitse

Äänestä

Nåin toivoo Kalen ihailija Jere 13v mummojen potkija

Äänestä

täys idiootin, bimbo huoran vaoiitavan, ei kukaan! Eipä silti,ei hän voitakaan, jos BB, ei muuta, niin, että hora voittaa, kun on jo palkinnotkin luvannut!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saadaan vielä jännitystä pe... kirjoitti:

ettei Kaarlolla ole mitään mahdollisuuksia enään voittoon, joten kaikki, jotka eivät halua Sarin voittavan, keskittäkää äänet KAKILLE !!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu