Runkosarja on kääntynyt loppuaan kohti ja IHK sekä Blues näyttävät olevan kaksi parasta. Vaan kuka vie playoffsit?
Kuka voittaa Suomenmestaruuden?
12
2938
Vastaukset
- calle
asialla jotain olennaista merkitystäkin?
- heh heh
Sulle ainakin näyttää olevan :)
- siisus
Opettele calle kirjoittamaan ja mielellään muille maille, missä sun kaltaisen idiootin mielipiteitä joku vois edes arvostaa.. (tuskin sellasta kylläkään löytyy) Teet vaan itestäs lähinnä säälittävän kun tänne naputtelet ;)
- ***
siisus kirjoitti:
Opettele calle kirjoittamaan ja mielellään muille maille, missä sun kaltaisen idiootin mielipiteitä joku vois edes arvostaa.. (tuskin sellasta kylläkään löytyy) Teet vaan itestäs lähinnä säälittävän kun tänne naputtelet ;)
Mä ainaki veikkaisin et kärpät on vahvoilla loppu kaudesta...niinku viime vuonnakin.
- ...se...
...taitaa olla Ihki...tai sit ei...mut sen näkee kunhan finaalit on pelattu... ;D
- kalle
Catsit
- ylösenjärvi
kalle kirjoitti:
Catsit
Catsit pelaa tosi kivan näköistä sporttista peliä, mutta hei... ei oo ryhmässä jyriä hoitaa juttua
- vie
Blues vie.
- Oikein veikattu
Ja kaikkien yllätykseksi Blues vei.
- parasta?
Eikös IHK:lla ole vielä kahden voiton tie finaaleihin kun Kärpillä se taas on katkolla kaikissa peleissä? Miten se IHK nyt tällä perusteella vahvoilla olisi? hehän pelaavat kaikki loput pelit selkä seinää vasten.....
- emekki
Katoitkos idiootti että alkuperäiset viestit on kirjoitettu joulukuussa...Hyvää pääsiäistä sulle!
- tässä on
emekki kirjoitti:
Katoitkos idiootti että alkuperäiset viestit on kirjoitettu joulukuussa...Hyvää pääsiäistä sulle!
idiootti tuon avautumisen jälkeen? :-)
Muista tänään ottaa ne vaaleanpunaiset pillerit. Ei se tohtorisetä niitä turhaan sinulle määrännyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2162886Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1702539Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061182Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321072Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831035- 681028
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait274978Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka323946Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20919Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22778