Est-ce que tout le monde..

Cette parcelle de terrain est pleine des rustres qui n'ont pas les entrailles pour expliquer dans réel. hahaha
5419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En ymmärtänyt mitään, joten tuskin oli mulle :P

hahaha itsellesi!

Äänestä

Ce ne pas possible,
je suis "vesiselvä"...

Ps. Liian lyhyt ranska, sori.

Äänestä

muuta mieleen kuin Monzan rata ja bella granden mutkat.

Äänestä

Joo laitetaan pari sellasta ja tuopa pullo punkkua kanssa.

Äänestä

ilosta, kun näet minut?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


est ivre dedans ici ? kirjoitti:

Cette parcelle de terrain est pleine des rustres qui n'ont pas les entrailles pour expliquer dans réel. hahaha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu