kuka sitte onkaan nuorin

tossa oli keskustelu että kuka on vanhin meistä keskustelijoista..noo, mites kuka onkaa nuorin joka bulimiasta kärsii..toivottavasti ei mee alle 10 v. :) ite oon 16v.
2358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mä oon 13v ja kärsiny melkei 4 vuotta bulimiasta..

Äänestä

Oon 15 vuotias , syntyny - 91 ja oon kärsiny noin parivuotta syömishäiriöistä , noin puol vuotta ollu bulimiaa ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minäkinmyös kirjoitti:

tossa oli keskustelu että kuka on vanhin meistä keskustelijoista..noo, mites kuka onkaa nuorin joka bulimiasta kärsii..toivottavasti ei mee alle 10 v. :) ite oon 16v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu