Toteamus

Kun Ismon musaan on kunnolla hurahtanut niin kaikki muu musiikki kuullostaa paskalta.
5428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikään muu musiikki ei ole vienyt niin syville urille kuin hänen.

Äänestä
  • Ja eri sukupolvet nauttivat yhtä vitusti. Hienoa!

    Äänestä

  • Jeess kirjoitti:

    Ja eri sukupolvet nauttivat yhtä vitusti. Hienoa!

    Ismo saa extaasiin aina vaan!

    Äänestä

Onhan Ismo tehnyt paljon hienoa musiikkia, mutta kyllä aina maistuu monet muutkin. Ei Ismon musiikki ole mitään ylivoimaista missään suhteessa.

Äänestä

Ja oon armoton Purple fani.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


fani vm.90 kirjoitti:

Kun Ismon musaan on kunnolla hurahtanut niin kaikki muu musiikki kuullostaa paskalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu