kepulaiselle morsian. Kyllä kepulaiset ovat säälittäviä. Ei onnistu naisen iskeminen ilman tukea. No eihän kepulainen eläisikään ilman sosialistia maataloustukia.
Nyt on muuten kepulaiset kärrätty oikein kaupunkiin lomalla. Kaikkilla kepulaisilla oli suu ymmyrkäisenä katsellessaan kaupunkia.
MTK pistää valtion maksamaan samanlaisen ohjelman kaikille peräkammarin pojille. Pohdinnan alla on myös oman ohjelman tekeminen niille peräkammarin pojille joita ei tytöt kiinnosta ollenkaan. Palkansaajien rahoilla tietenkin
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos toiset löytävät onnensa televisiossa, niin voihan sitä katsella.
Katselisin pääministerin treffailua ja surffailuakin ... ja katselenkin lehdistä.
on television katsotuin.
Kadehtia kannattaisi niin maajusseja joilla on naisia karsittavaksi asti ja MTV:tä tai paremminkin ruotsalaista Bonnieria, jolle virtaa mainosrahaa kuin turkin hihasta.
maajussille morsian ohjelmaa. Ei saa häiritä.
vaan roikkuu saitilla ja vitt..... typerille kepulaisille joita jokainen palkansaaja elättää
En usko, että noilla ohjelman maajusseilla on ongelmia naisten iskemisessä. He ovat vain lypsämässä itselleen etuuksia MTV3:lta, joka taas maksattaa kulunsa mainostajilla ja mainostajat puolestaan tirkistelinhaluisilla kaupunkilaiskuluttajilla.
Ei maikkarikaan niitten maajussien etuuksia maksaisi, mikäli kaupunkilaiskuluttajat pistäisivät ohjelman boikottiin.
Maikkarin Napakympissähän oli sama idea, mutta siinä saattoi huonolla tuurilla voittaa vain huonon kotimaan matkan. Maikkarihan tuottikin vielä siihen aikaan voittoa.