kolmoselta tulee nyt

otto.-ville.kuusinen

   

kepulaiselle morsian. Kyllä kepulaiset ovat säälittäviä. Ei onnistu naisen iskeminen ilman tukea. No eihän kepulainen eläisikään ilman sosialistia maataloustukia.

Nyt on muuten kepulaiset kärrätty oikein kaupunkiin lomalla. Kaikkilla kepulaisilla oli suu ymmyrkäisenä katsellessaan kaupunkia.

MTK pistää valtion maksamaan samanlaisen ohjelman kaikille peräkammarin pojille. Pohdinnan alla on myös oman ohjelman tekeminen niille peräkammarin pojille joita ei tytöt kiinnosta ollenkaan. Palkansaajien rahoilla tietenkin    

5

184

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • samapa tuo

      Jos toiset löytävät onnensa televisiossa, niin voihan sitä katsella.

      Katselisin pääministerin treffailua ja surffailuakin ... ja katselenkin lehdistä.

    • tuo ohjelma

      on television katsotuin.

      Kadehtia kannattaisi niin maajusseja joilla on naisia karsittavaksi asti ja MTV:tä tai paremminkin ruotsalaista Bonnieria, jolle virtaa mainosrahaa kuin turkin hihasta.

    • on katsomassa

      maajussille morsian ohjelmaa. Ei saa häiritä.

      • otto.-ville.kuusinen

        vaan roikkuu saitilla ja vitt..... typerille kepulaisille joita jokainen palkansaaja elättää


    • En usko, että noilla ohjelman maajusseilla on ongelmia naisten iskemisessä. He ovat vain lypsämässä itselleen etuuksia MTV3:lta, joka taas maksattaa kulunsa mainostajilla ja mainostajat puolestaan tirkistelinhaluisilla kaupunkilaiskuluttajilla.

      Ei maikkarikaan niitten maajussien etuuksia maksaisi, mikäli kaupunkilaiskuluttajat pistäisivät ohjelman boikottiin.

      Maikkarin Napakympissähän oli sama idea, mutta siinä saattoi huonolla tuurilla voittaa vain huonon kotimaan matkan. Maikkarihan tuottikin vielä siihen aikaan voittoa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      94
      2274
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      167
      1868
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      178
      1414
    4. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      239
      876
    5. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      11
      786
    6. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      62
      779
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      65
      774
    8. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      682
    9. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      212
      633
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      49
      601
    Aihe