Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hei

Hei


Eikö Satakunnassa todellakaan ole pariskuntaa,joka haluaisi seurakseen raittiin,terveen ja kunnollisen miehen silloin tällöin???
Vastatkaa nyt ihmeessä...onhan teitä
3866
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Turhaa vonkailet, vedä käteen vaan niinkuin muutkin!

Äänestä

EI SUA KUKAAN HALUA, ÄLÄ UNTA NÄÄ...

Äänestä

Älkää nyt latistako miestä. Kyllä yrittää aina pitää. Varmasti on jossain tarvetta. Toisin kuin noille muille vastanneille homopettereille..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MinäMies kirjoitti:

Hei


Eikö Satakunnassa todellakaan ole pariskuntaa,joka haluaisi seurakseen raittiin,terveen ja kunnollisen miehen silloin tällöin???
Vastatkaa nyt ihmeessä...onhan teitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu