Rikollisjoukkue keskusta

Tiedotusvälineiden mukaan keskustan erityisavustajat uhkailivat Iltasanomien entistä päätoimittajaa A-P Pietilää työpaikan menetyksellä.

Tällainenko rosvojoukko meitä johtaa?
4163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaan järjestäytynyt rikollisliiga!

Äänestä

Pietilähän sai potkut ja hyvä niin.

Äänestä

ja ryhtyi vaitiolosta maksettujen rahojensa turvin toisinajattelijaksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Juhanz kirjoitti:

Tiedotusvälineiden mukaan keskustan erityisavustajat uhkailivat Iltasanomien entistä päätoimittajaa A-P Pietilää työpaikan menetyksellä.

Tällainenko rosvojoukko meitä johtaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu