Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kondomikuningas.fi

Onko joku tilannut ko paikasta? itse tilasin eilen ja nyt kun tuli ne osoitteet sähköpostiin mihin pitää maksaa niin eihän niistä kukaan mitään selvää saa :D ? jos joku vaikka kertois jos tuolta on jotain tilannut. esim viitenumero ruotsiksi? :D prkl osaa olla sekavaa toi tilaus tuolta :P
21313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta viitenumero on på svenska "referensnummer" tai lyhennettynöä "ref.nr".

Äänestä

olen kanssa liikkeestä tilannut ainoa mitä toi antaa on: ognr, skattenr, momsreg nr ja i-ban. ei perkule :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tilaaja? kirjoitti:

Onko joku tilannut ko paikasta? itse tilasin eilen ja nyt kun tuli ne osoitteet sähköpostiin mihin pitää maksaa niin eihän niistä kukaan mitään selvää saa :D ? jos joku vaikka kertois jos tuolta on jotain tilannut. esim viitenumero ruotsiksi? :D prkl osaa olla sekavaa toi tilaus tuolta :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu